Inzerce

Nabízíme pronájem prostorů ve zdravotním středisku v Ostravě-Porubě pro ordinaci

Informace na tel. čísle 602578361 nebo 607127072


Hledáme lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

laskavě Vás prosím o pomoc v hledání vhodného kandidáta na obsazení místa lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství do ambulance Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra ( dále jen ZZMV) zdravotnický obvod Karviná od 4/2019.

Jsme státem zřízená zdravotnická organizace s ředitelstvím v Praze a v krajích máme detašovaná pracoviště. ZZMV je akreditovaným zařízením, můžeme vzdělávat mladé praktické lékaře. ZZMV je stabilní zaměstnavatel. Jako vedoucí lékař poskytuji lékaři zdravotnického obvodu veškeré podklady k práci. Lékaři je k dispozici právní oddělení ZZMV.

Ambulance ZZMV Karviná má toho času registrovaných cca 870 pacientů
a zabezpečovaných osob celkem cca 1300.Podstatnou částí naší práce je pracovnělékařská služba pro bezpečnostní sbory, pečujeme o hasiče v riziku I,II,III,IV ( cca 160 osob)a policisty v riziku I,II,III.( cca 700 osob)

Místo je vhodné pro lékaře na úvazek 1,0.

Do ambulance Karviná potřebujeme lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, pracovní benefity– k 25 dnům dovolené + 5 dní volno na zotavenou, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky a příspěvek na dovolenou.

Uvědomuji si, že je personální krize ve zdravotnictví, ale je mým eminentním zájmem najít lékaře do naší ambulance v Karviné.Prosím vážné zájemce, ať mne přímo kontaktují na níže uvedené kontaktní údaje.

S pozdravem a přáním hezkého dne

MUDr.  Soňa  Hájková
Vedoucí lékařka oblastního zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra Ostrava

Tel.: 974 720 230
Mob.: 603 587 825
E-mail: sona.hajkova@zzmv.cz
Web: http://www.zzmv.cz/


Hledáme lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

laskavě Vás prosím o pomoc v hledání vhodného kandidáta na obsazení místa lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství do ambulance Zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra ( dále jen ZZMV) zdravotnický obvod Ostrava, nástup možný ihned.

Jsme státem zřízená zdravotnická organizace s ředitelstvím v Praze a v krajích máme detašovaná pracoviště. ZZMV je akreditovaným zařízením, můžeme vzdělávat mladé praktické lékaře. ZZMV je stabilní zaměstnavatel. Jako vedoucí lékař poskytuji lékaři zdravotnického obvodu veškeré podklady k práci. Lékaři je k dispozici právní oddělení ZZMV.

Ambulance ZZMV Ostrava, je zdravotnické oddělení s pěti ambulancemi praktických lékařů v jednom patře. Podstatnou částí naší práce je pracovnělékařská služba pro bezpečnostní sbory, pečujeme o hasiče v riziku I,II,III,IV a policisty v riziku I,II,III.

Místo je vhodné pro lékaře na úvazek 1,0. Nyní nabízíme dvě volná místa pro lékaře s atestací ve všeobecném praktickém lékařství.

Nabízíme dobré platové ohodnocení, pracovní benefity– k 25 dnům dovolené + 5 dní volno na zotavenou, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky a příspěvek na dovolenou.

Uvědomuji si, že je personální krize ve zdravotnictví, ale je mým eminentním zájmem najít lékaře do naší ambulance.

Prosím vážné zájemce, ať mne přímo kontaktují na níže uvedené kontaktní údaje.

S pozdravem a přáním hezkého dne

MUDr.  Soňa  Hájková
Vedoucí lékařka oblastního zdravotnického zařízení Ministerstva vnitra Ostrava

Tel.: 974 720 230
Mob.: 603 587 825
E-mail: sona.hajkova@zzmv.cz
Web: http://www.zzmv.cz/


Hledáme lékaře do ordinace všeobecného praktického lékaře EM-MED s.r.o.

Do ordinace všeobecného praktického lékaře EM-MED s.r.o. v Ostravě přijmeme kolegyni/kolegu možno i bez atestace z VPL. Nabízíme práci v moderní ordinaci, smluvní plat, 5 týdnů dovolené, pokrytí nákladů na dopravu do zaměstnání, podporu dalšího vzdělávání na akreditovaném pracovišti, možnost získání rezidenčního místa. Kontakt: MUDr. Jan Zámostný, mail: em.med.poruba@gmail.com , tel: 721 260 511, www.em-med.cz


Koupím ordinaci PL pro dospělé v Ostravě nebo v okolí

Koupím ordinaci PL pro dospělé v Ostravě nebo v okolí. Prosím nabídněte. Nejsme řetězec, ale pro lékaře. Seriozní jednání. Děkuji za nabídky. Kontakt: koupimordinaci@email.cz.


Hledám PL do ordinace v centru Ostravy

Hledám PL do ordinace v centru Ostravy na dlouhodobý zástup za nadstandardních platových podmínek.
Kontakty: 725 382 725, mholinka@seznam.cz


Prodám prosperující a zavedenou praxi VPL v Paskově

Prodám prosperující a zavedenou praxi VPL v Paskově (okr.F-M) s reální perspektivou dalšího rozvoje. Pacientů 1300, cena 1,5M. Převod 01/2019. Kontakt e-mail: jan.goldir@seznam.cz


PLDD hledá zástup

PLDD hledá zástup 1-2dny v týdnu s možností pozdějšího převzetí ordinace v Ostravě. Tel.608 866 652.


Pronájem ordinace – Moravská Ostrava-Fifejdy

Nabízím pronájem lékařské ordinace v prostorách zdravotního střediska v centrálním obvodu Moravská Ostrava- Fifejdy

Tiché a klidné místo, optimální uspořádání místností, bezbariérový objekt, připojení na pult. centrální ochrany.

V budově lékárna, dvě ordinace praktických lékařů, gynekologie, kardiologická a psychiatrická praxe.

Prostorové možnosti umožňují vytvořit velkou ordinaci s možnostmi úpravy na zákrokový sálek event. operační sál pro malou chirurgii,stomatochirurgii, infuzní stacionář apod.

Samotné stavební úpravy vnitřních prostorů nejsou problém, objekt je v osobním vlastnictvím s technickým podlažím pod prostory ordinace.

Informace: email – ivo.matyasek@seznam.cz, telefon 596 611 485 nebo 603 806 058


Hledáme lékaře do ordinace praktického lékaře v Ostravě

Do naší ordinace praktického lékaře v Ostravě přijmeme kolegyni/kolegu možno i bez atestace z VPL. Nabízíme práci v moderní ordinaci (CRP, INR, EKG, Holter, ABI, e-Rp, Evipa), smluvní plat, 5 týdnů dovolené, pokrytí nákladů na dopravu do zaměstnání, podporu dalšího vzdělávání na akreditovaném pracovišti, možnost získání rezidenčního místa, přizpůsobení pracovní doby dle individuálních požadavků. Kontakt: MUDr. Marie Manoušková, mail: manouskova@em-med.cz, tel: 602 761 165, www.em-med.cz


Pronájem operačního sálu

Nabízím pronájem plně vybaveného operačního sálu v lukrativní lokalitě -přímo v centru Ostravy , vč. možnosti zajištění celkové anestesie a ev. následné hospitalizace.

Více informací a kontakt na www.plastickachirurgie.com.


Hledám lékaře/lékařku – odbornost neurologie

Hledám lékaře/lékařku – odbornost neurologie na 0,5 pracovního úvazku na soukromou neurologickou ambulanci v Ostravě. email: radim.chutny@seznam.cz


Prodám soukromou neurologickou praxi

Prodám soukromou neurologickou praxi – Neurologie MUDr Svrčinová,s.r.o., Dům zdraví, Nádražní ulice 104, Ostrava 1

Email: iva.svrcinova@seznam.cz


Praktický lékař pro dospělé, na obvodní středisko Ostrava – Stará Bělá

Hledám praktického lékaře pro dospělé, na obvodní středisko Ostrava – Stará Bělá. Převod s.r.o. možný.

Kontakt: v.pika@volny.cz, mobil: 603 429 549


Lékař hledá práci na poloviční úvazek

Praktický lékař se základním kmenem, certifikátem IPVZ pro PLS, sedmiletou praxí v ordinaci praktického lékaře a PLS, hledá práci na max.poloviční úvazek v Ostravě a okolí. E-mail: rkmd@email.cz


Volná odpolední ordinace na obecním zdravotním středisku

Nabízíme možnost volné odpolední ordinace na obecním zdravotním středisku v obci 8km od Ostravy pro lékaře s vlastním IČ+IČZ pro odbornost INT,NEU,ORT. Dopoledne je ordinace VPL (cca 1500 pacientů).Ve středisku je 5 dalších lékařů jiných odborností.Pro INT nabízíme využití našeho EKG+Holter. Program PC Doktor. Možnost spolupráce při vybavení ordinace.Podmínky spolupráce dle dohody. Velký potenciál pro uvedené odbornosti.Nabízíme dobrou spolupráci s ordinací VPL.

Prosíme kontaktujte nás na emailu: volnaordinace@email.cz


Prodám zavedenou dětskou ordinaci v Ostravě

Prodám zavedenou dětskou ordinaci v Ostravě, tel.: 596 611 262, 605 302 992


Sestra do ambulance praktického lékaře pro děti a dorost v Ostravě

Zavedená praxe praktického lékaře pro děti a dorost v Ostravě hledá sestru na plný nebo i částečný úvazek. Nástup možný od 1.1.2017. Kontakt: mudr.janicova@volny.cz, tel. 720 488 408 po 16:00.


Pronajmu ordinaci 100 m2 v budově zdravotního střediska v Ostravě-Zábřehu

Pronajmu ordinaci 100 m2 v budově zdravotního střediska v Ostravě-Zábřehu v blízkosti ČEZ Arény. V objektu VPL, PLDD, lékárna. Po dohodě možnost úpravy prostor dle požadavků nájemce. Kontakt: 602 761 165, manouskova.marie@quick.cz.


NABÍZÍM K PRONÁJMU NOVĚ ZREKONSTRUOVANÝ PROSTOR VHODNÝ PRO ORDINACI

Jedná se o dobře dostupný objekt v Ostravě – Výškovicích, v blízkosti MHD Klášterského a s parkovacími místy před budovou.

Nabízíme pronájem tří samostatných ordinací o velikosti 66 m2 za výhodných finančních podmínek s možností upravení stavebních dispozic dle Vašich požadavků.

V případě zájmu Vám rádi poskytneme bližší informace na tel. čísle: 602 167 182


Hledám lékaře/lékařku do ordinace praktického lékaře pro dospělé

HLEDÁM LÉKAŘE(-KU) NA VÝPOMOC DO ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ V OSTRAVĚ. CCA 1-2 X TÝDNĚ 4 HODINY. JEDNALO BY SE PŘEVÁŽNĚ O PRACOVNĚLÉKAŘSKOU POSUDKOVOU PÉČI NERIZIKOVÉ KATEGORIE 1-2. ATESTACE V OBORU VPL A ZNALOST PROGRAMU MEDICUS VÝHODOU KONTAKT: MUDR. JIŘÍ HENZL, TEL.: 596 623 462, info@mudrhenzl.info


Hledáme lékaře/lékařku zaměstnance do ordinace praktického lékaře pro dospělé v Ostravě.

Velice dobré pracovní podmínky, velmi vyhodné platové podmínky ( 50 % podílu na zisku ordinace).+ odměny za práci spojenou se závodní péčí.

Dále také podíl na chodu ordinace ta je již v provozu 18let. Nástup možný ihned nebo dohodou. Možno i bez atestace nebo v přípravě na atestaci. V případě zájmu mne kontaktujte pouze na emailu: dzsrzp@email.cz.


Koupím zavedenou ambulanci Praktického lékaře v Ostravě a nebo okolí.

Prosím kontaktujte mne na email: rrostrava@email.cz.LÉKAŘ PRO OBORY: INTERNÍ, CHIRURGIE, GYNEKOLOGIE, REHABILITACE, LÉČBA DLOUHODOBĚ NEMOCNÝCH

Bohumínská městská nemocnice, a. s., ihned přijme do pracovního poměru lékařské absolventy, neatestované či atestované lékaře pro obory: interní, chirurgie, gynekologie, rehabilitace, léčba dlouhodobě nemocných.

Požadujeme:

 • vysokoškolské vzdělání lékařského směru
 • zdravotní způsobilost
 • bezúhonnost

Nabízíme:

 • nadstandardní vysoce kolegiální prostředí
 • mzdové podmínky odpovídající smluvní mzdě a osobnímu nasazení
 • možnost dalšího vzdělávání
 • možnost ubytování
 • výhodný zaměstnanecký program T-Mobile
 • příspěvek na penzijní připojištění

Bližší informace podá MUDr. Petr Beneš, náměstek pro léčebnou péči.
mobil: 775 396 619
e-mail: benes@nembo.cz

Své žádosti a životopis zasílejte na e-mailovou adresu theyerova@nembo.cz nebo na adresu:

Bohumínská městská nemocnice, a. s.
Personální oddělení
Slezská 207
735 81 Bohumín – Starý Bohumín


Hledám zdravotní sestru

Hledám zdravotní sestru do ordinace praktického lékaře pro děti a dorost na dlouhodobý
zástup / po dobu nemoci sestry, asi na 1rok / od února 2016. Vhodné pro důchodkyni, ženy po MD.

MUDr.Ivona Křižáková, Fr.Formana 13,Ostrava Dubina,tel.737753305, e-mail Ivonakrizakova@seznam.cz


Hledám lékaře (lékařku) k pravidelným zástupům

Hledám lékaře (lékařku) k pravidelným zástupům, 1 x týdně, v ordinaci praktického lékaře – Poliklinika , Ostrava Hrabůvka. Vhodné pro ženy na MD, ev. důchodce. Telefon 604 814 051, e mail l.harmecko@seznam.cz.

Prodám do 3 let soukromou ortopedickou praxi

Prodám do 3 let soukromou ortopedickou praxi: Ortopedie , MUDr.Širokovský s.r.o, Lumírova 2, Ostrava 3 , 70300.


Zástupy do ordinace v Ostravě – Staré Bělé

MUDr. Václav Pika, všeobecný praktický lékař pro dospělé, hledá do své ordinace v Ostravě – Staré Bělé zástupy po dobu dovolených. Kontakt v kanceláři OS-ČLK Ostrava.


Praktický lékař/ka pro dospělé do ambulance v Ostravě

Hledám praktického lékaře/ku pro dospělé do ambulance v Ostravě za velmi výhodných platových podmínek.
Kontakt: 721 638 690; mholinka@seznam.cz.


Praktický lékař na zástup po dobu dovolené

Hledáme praktického lékaře na zástup po dobu dovolené. Spěchá. Kontaktujte prosím kancelář OS-ČLK.


Koupím (převezmu) oftalmologickou ambulanci v Ostravě a blízkém okolí

Koupím (převezmu) oftalmologickou ambulanci v Ostravě a blízkém okolí. Možná spolupráce s prodávajícím oftalmologem s možností pracovat na zkrácený úvazek. Kontakt: ocniolomouc@seznam.cz.


Pronájem prostor

Pronajmeme prostory o celkové výměře 126 m2 v Ostravě – Mariánských Horách, Korunní 595/76, které jsou tvořeny 5 místnostmi a vstupní chodbou se sociálním zařízením /2x WC/.

Prostory jsou ve 2. patře v objektu zdravotnického střediska.

Volné od 1. 10. 2014

Kontakt: MUDr. Pustková, tel. 596 622 212, zpustkova@seznam.cz


Všeobecná sestra s ukončeným vysokoškolským vzděláním hledá práci v ambulanci

Práce v ambulanci nejlépe jako záskok za mateřskou dovolenou tj. na 1 – 2 roky. Praxe v oboru 4 roky, z toho poslední rok a půl v soukromé chirurgické ambulanci.

Tel: 774 890 610, email: marta.moskvova@seznam.cz


Prodám starší ultrazvukový přístroj IMAGE POINT HX s kardiologickou a cévní sondou

Možno provádět komplexní ultrazvukové vyšetření srdce ( barva, doppler), vyšetření tepen a žil včetně sonografie karotid a intrakraniálního vyšetření (vhodné i pro neurologickou praxi).

Servis a garanci zajišťuje fy PHILIPS.

Kontakt a další informace tel +420 595 626 886.


VÝPOMOC DO ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ V OSTRAVĚ

HLEDÁM LÉKAŘE(-KU) NA VÝPOMOC DO ORDINACE PRAKTICKÉHO LÉKAŘE PRO DOSPĚLÉ V OSTRAVĚ. CCA 1-2 X TÝDNĚ 4 HODINY. ATESTACE V OBORU A ZNALOST PROGRAMU MEDICUS VÝHODOU.

KONTAKT +420 596 623 462, info@mudrhenzl.info


Lékař/ka do ordinace praktické lékařky pro dospělé

Hledám kolegu/kolegyni na krátký zástup za dovolenou- max.1 týden v červnu, 2 týdny v září.

Bližší informace na tel.737 386 365 – dr.Kadlecová


PRODÁM DOBŘE ZAVEDENOU OČNÍ AMBULANCI V OSTRAVĚ.

TEL.: +420 597 011 243


Praktický lékař Hlučín, okr. Opava

Přijmu praktického lékaře pro privátní ordinaci v Hlučíně, okr. Opava.

tel: 602 519 218


Pronájem ordinace – Horymírova, Ostrava – Zábřeh

Nabízíme k pronájmu lékařskou ordinaci v budově zdravotního střediska na ulici Horymírova v Ostravě – Zábřehu v celkové výměře 105 m2. V objektu se nachází ordinace VPL, PLDD a lékárna. Strategická poloha – obchodní centrum, tramvajová zastávka ,ČEZ arena chůzí do 3 min. Po dohodě možnost upravení a vybavení ordinace dle požadavků nájemce.

Bližší info: EM+EM s.r.o., tel.: 602 578 363, e-mail: manouskova.marie@quick.cz.


Praktický lékař Ostrava-Poruba

Do ordinace praktického dětského lékaře v Ostravě-Porubě přijmu lékaře/lékařku na 1-2 dny v týdnu s možností výhledového převedení praxe dle dohody.

Telefon: 737 750 789


Podnájem ordinace v Ostravě

Podnajmu ordinaci v Ostravě pro ordinování jedno odpoledne v týdnu v oboru pracovního lékařství. Ordinace pouze se základním vybavením je pro mně vyhovující.

Kontakt MUDr. David Melechovský

+420 603 423 470 , melechovsky@leteckylekar.cz , www.leteckylekar.cz


Lékař do NZZ

Do NZZ přijmeme samostatně pracujícího praktického lékaře.

Nadstandartní platové ohodnocení.

Nástup možný od 1. 8. 2013.

informace na mob.čísle 602 509 494

email: eumedica@seznam.cz


Pronájem prostorů pro ordinaci v centru Ostravy

Pronajmu prostory pro ordinaci lékaře v Ostravě. Prostory jsou v centru města, moderně zrekonstuované,vybavené PC sítí, ultrazvuk, ekg, zákrokový sálek,infuzní místnost,rhb,lékárna,bezbarierový přístup, blízko MNOF, parkování před objektem.

Výhodné podmínky,možnost pronájmu i na jednotlivé dny.

kontakt: 596 618 395, 602 519 218


Lékař internista a revmatolog

Příjmu lékaře internistu a revmatologa na částečný nebo plný úvazek do moderně zrekonstruované ordinace v Ostravě. Ordinace je vybavena zákrokovým sálkem, infuzní místností,ultrazvukovým přístrojem, Tk Holterem,ekg, PC sítí,lékárna, rhb. Výhodné pracovní podmínky.Ordinace je v centru města, blízko MNOF, parkování před objektem.

kontakt :596 618 395, 602 519 218


Lékař do ambulance praktického lékaře pro dospělé

Do ordinace praktického lékaře pro dospělé přijmu lékaře s atestací ze všeobecného lékařství. Nabízím možnost podílet se na dalším rozvoji ordinace. Nástup ihned, pracovní úvazek dle dohody 3 až 5 dnů, kontakt 725 893 847, Ostrava


Lékař do ambulance praktického lékaře pro dospělé v Ostravě

Hledám lékaře ev.i bez atestace na zástup do ambulance praktického lékaře pro dospělé v Ostravě (pozn. malá praxe) po dobu mateřské dovolené od března-dubna 2012 do konce roku 2012.

Kontakt: 605 707 073, pozn.: spěchá!

MUDr.Radmila Fábriková


Prodám levně starší zařízení gynekologické ordinace

Prodám levně starší zařízení gynekologické ordinace – vyšetřovací stůl, kolposkop, starší lednice, sterilizátor HS 62A, lehátka, kartotéky, instrumentační stolky, sterilizační kazety, dvojdřez, psací stůl, třídílná skříň, psací stroj, lavice do čekárny, židle, kulaté stolky, váha, i jednotlivě. Cena dohodou.

Kontakt: denisadockalova@centrum.cz

Prodám sonograf Kretz Combison 310, plně funční, programy- por., ortop, kardiol. .a další, 3x abd. sonda , k tomu omezeně funční 310A, í vag. sonda., dále tiskárna Mitsubischi (čb) kompaktibilní s přístroji. Raději vcelku. Cena dohodou-nabídněte.

Kontakt: denisadockalova@centrum.cz


NABÍZÍM PRONÁJEM PROSTOR PRO ZAVEDENÍ ODBORNÉ LÉKAŘSKÉ PRAXE V NOVĚ REKONSTRUOVANÝCH PROSTORÁCH V OSTRAVĚ – MICHÁLKOVICÍCH

 • Prostory vhodné pro ordinaci jsou umístěny ve dvoupodlažním domě, kde se nachází také ordinace praktického lékaře pro dospělé.
 • Celková plocha podlaží je 110 m2.
 • Možnost parkování na parkovišti za ordinací.
 • Pronájem za výhodných podmínek.
 • V případě zájmu zajistím ubytování pro lékaře nebo sestru.
 • Kontakt: e-mail: mudr.strizova@tiscali.cz

Lékař/ka do ordinace v Ostravě-Porubě

Do ordinace PL v Ostravě-Porubě přijmu lékaře /lékařku/ na úvazek 0,2 – 0,4. Další dohoda je možná. Tel: 603 541 604


Právní konzultace v sídle ČLK v Olomouci

Česká lékařská komora nabízí možnost konzultace právních problémů členům ČLK souvisejících s výkonem lékařského povolání s právníkem právního oddělení ČLK v sídle ČLK – Dolní náměstí 38, 772 00 Olomouc. Službu je možno využívat od 20.6.2009 po předchozí telefonické nebo e-mailové domluvě každý sudý týden.

Kontakt:

Mgr. Daniel Valášek

Právní oddělení ČLK

e-mail: pravniclk@seznam.cz

tel.: +420 605 700 262


Lékař do ambulance praktického lékaře pro dospělé

Nestátní zdravotnické zařízení se sídlem v Ostravě, hledá za výhodných platových podmínek lékaře do ambulance praktického lékaře pro dospělé,možno i v předatestační přípravě v oboru, tel.: 775 077 936.


Nabídka zaměstnání pro absolventy LF

Ústav soudního lékařství FN Ostrava přijme lékaře – absolventa. Nástup možný ihned.

Bližší informace:

MUDr. Igor Dvořáček, PhD., přednosta ÚSL

17. listopadu 1790

70853 Ostrava

597 371 705